Event.NovaDimezia.sk

Nová dimenzia eventov

Nová dimenzia Eventov

Zábavné fotenie - fotobúdka

Fotobúdka je jedinečné zábavné fotenie. Priamo na mieste pre Vás pripraví kvalitné HD fotografie. Pri fotení sa máte svoje súkromie, môžete sa teda uvolniť a už iba striedať pózy a rekvizity aby boli Vaše fotky patrične cool 🙂 Fotobúdka je veľmi oblúbený doplnok na svadbách, firemných akciách, rodinných oslavách a verejných prezentáciách.
Jej veľkou prednosťou je možnosť čiastočného, alebo úplného brandingu či personalizácie. Vďaka tomu pôsobí obzvlášť pútavo ako súčasť firemného prezentačného stánku a je veľmi účinným pútačom. Navyše návštevníci odchádzajú s milým darčekom vo forme fotopásika s Vašim logom/ odkazom/ sloganom. Samozrejme všetky fotky je možné on-line posielať aj v elektronickej forme aj s Vašim personalizovaným obsahom.
Fotiaci sa majú k dispozícii širokú škálu rôznych zábavných rekvizít. Pre úplnú dokonalosť je možné objednať aj tematické rekvizity priamo súvisiace s charakterom/ zameraním Vašej akcie. Fotobúdku je možné inštalovať takmer kdekoľvek a kedykolvek, jedinou podmienkou je dostupnosť 220V niekde v okolí. O prevádzku fotobúdky aj organizovanie fotiacich sa sa stará náš personál.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Fotostena

Fotostena je obdoba fotobúdky, používa sa však tam, kde má byť na fotiacich sa vidno.. Priamo na mieste pre Vás pripraví kvalitné HD fotografie. Pri fotení sa ste na výslní 🙂
Návštevníci odchádzajú s milým darčekom vo forme fotopásika s Vašim logom/ odkazom/ sloganom. Samozrejme všetky fotky je možné on-line posielať aj v elektronickej forme aj s Vašim personalizovaným obsahom.
Fotiaci sa majú k dispozícii širokú škálu rôznych zábavných rekvizít. Pre úplnú dokonalosť je možné objednať aj tematické rekvizity priamo súvisiace s charakterom/ zameraním Vašej akcie. Fotostenu je možné inštalovať takmer kdekoľvek a kedykolvek, jedinou podmienkou je dostupnosť 220V niekde v okolí. O prevádzku fotosteny aj organizovanie fotiacich sa sa stará náš personál.

cheering-297419_1280

Virtuálna realita

Hoci sa virtuálna realita udomácňuje i v našich končinách, stále pre väčšinu účastníkov predstavuje nevšednú novinku a silný zázžitok. Ak hladáte atrakciu s WAU efektom, virtuálna realita bude to pravé. Dojem z nej býva velmi silný bez ohladu na vek, pohlavie, záujmy či povolanie. Scenár jej nasadenia ako aj skladbu titulov pripsôsobíme charakteru Vašej akcie a zloženiu a počtu účastníkov. Organizáciu máme zvládnutú veľmi dobre aj pre potreby rýchlešieho striedania sa účastníkov. Nasadenie virtuálnej reality môže byť rozšírené o doplnky vo Vašich firemných farbách, resp. s Vašim logom/ odkazom. Celé fungovanie atrakcie si organizuje náš činštruktor, ako po technickej, tak aj po organizačnej stránke.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Tímové zážitky vo virtuálnej realite

Ešte o stupienok vyššie oproti "klasickej" virtuálnej realite, je absovovanie VR zážitku v tíme. Všetci účastníci sú naraz spolu v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore. Po priestore sa pohybujú úplne prirodzene, spravidla po pár minútach vnímajú virtuálny priestor ako skutočný.
Pre ešte silnejší dojem je možné tematicky upraviť aj priestor + personál, aby korešpondovali s charakterom scenára. Na zážitku sa môžu zúčastniť naraz najviac 5 osôb, maximálna priepustnosť atrakcie je cca 30 osôb za hodinu. Pre inštaláciu je potrebný volný priestor aspoň 6x7 metrov. Celé fungovanie organizuje náš game master.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Escape room vo virtuálnej realite

Absoôútne TOP zážitok ktorý vieme vo virtuálnej realite poskytnúť sú tímové únikové hry. Všetci účastníci sú naraz spolu v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore. Po priestore sa pohybujú úplne prirodzene, spravidla po pár minútach vnímajú virtuálny priestor ako skutočný. Spoločne riešia sériu zaujímavých úloh, na ich vyriešenie majú samozrejme obmedzený čas.
Na zážitku sa môže zúčastniť naraz až 5 osôb. Je len na rozhodnutí hráčov, či sa vydajú do vesmíru, na oceánske dno, rozhodnú sa cestovať v čase či zvolia si iné dobrodružstvo.. Pre inštaláciu je potrebný volný priestor aspoň 6x7 metrov. Celé fungovanie organizuje náš game master.

cheering-297419_1280

Lasertag

Veľmi oblúbená adrenalínová aktívna zábava. Lasertag je možné hrať takmer kdekoľvek, ako v interiéri tak v exteriéri. Jedinou podmienkou je priestor a možnosť krytia sa. Veľký úspech žne ako medzi deťmi, tak medzi senior manažmentom. Výhodou lasertagu je, že hráči sa "strielajú" svetlom, teda nemusia sa obávať žiadnych štípancov ani modrín, nie je potrebné žiadne ochranné oblečenie, nezanecháva žiadne stopy na hracej ploche a nepredstavuje hrozbu pre prizerajúcich sa ani náhodných okoloidúcich.
Je možné odohrať celú škálu herných scenárov a tieto postupne striedať a gradovať. Hry je možné vyhodnotiť, bodovať či organizovať ako turnaj. Celú hru si organizuje náš inštruktor.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Oudoorové hry (ale aj indoorové)

Máme odskúšanú širokú paletu zábavných súťaží a hier, ktorými je možné Váš event spestriť, vniesť doň tímového ducha, iskru zápolenia, ale aj posilniť či rozvinúť určitú škálu aj v profesionálnom živote potrebných zručností. Konkrétnu skladbu a organizáciu pripravujeme na základe vzájomnej dohody podľa zamerania podujatia, počtu a zloženia účastníkov.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Rekvizity, doplnky

Pre tematicky orientované akcie Vám vieme zabezpečiť aj vhodné rekvizity a doplnky (kulisy, výzdoba, pomôcky, kostýmy, rekvizity, ceny, ...). Na rôzne oblasti máme odskúšaných spolahlivých partnerov, aby sme si mohli byť istí, že pre Váš event bude všetko nachystané správne a včas.

cheering-297419_1280
Vonkajšie únikové hry

Vonkajšie únikové hry

Stiahnite si do mobilu/ tabletu aplikáciu, vyberte si hru a premeňte výlet do mesta/ prírody na napínavé a zábavné dobrodružstvo. Okoreňte svoj teambuilding/ stretnutie s kamarátmi/ oslavu/ opekačku zaujímavým netradičným adrenalínovým zážitkom. Hrou Vás prevedie naša aplikácia, ktorú si stiahnete do Vášho smartfónu/ tabletu. Prečítate si príbeh i cieľ hry, bude Vás navigovať na jednotlivé stanovištia, ukáže Vám úlohy, v prípade potreby pomôže nápovedou a na konci hry vyhodnotí Váš postup a ukáže Vám ako ste uspeli.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Hostesky, promotéri

Potrebujete na svoju akciu spoľahlivé hostesky a/ alebo promotérov? Snažíme sa osoby s ktorými spolupracujeme starostlivo vyberať a v spolupráci pokračovať s tými osvedčenými. Dbáme aj na komunikačné schopnosti, správanie sa, vystupovanie. Napíšte nám svoje potreby, vhodné hostesky alebo promotérov Vám zabezpečíme.

cheering-297419_1280
Nová dimenzia Eventov

Event manažment

Máte o svojom evente pomerne presnú (alebo aspň čiastočne 🙂 predstavu a chcete si byť istý, že bude všetko tak, ako má byť? Samozrejme, ak máte dostatok energie a času, nie je problém si to zmanažovať sám. Nebolo by však efektívnejšie svoj čas venovať buď svojmu biznisu, ktorý Vám prináša zisk, prípadne svojim blízkym/ svojim záujmom a organizáciu eventu zveriť do rúk skúseného prjektového manažéra? Správna odpoveď bude určite, že bolo :-). Vášho eventu sa ujmeme ako projektu, zostavíme projektový plán zariadime prípravu eventu, jeho priebeh, aj všetky nevyhnutné následné aktivity (spratanie/ upratanie/ sanácia škôd :-), vyúčtovania, vyhodnotenie). Ani Vy, ani Vaši kolegovia nebudú musieť počas eventu koordinovať dodávateľov a riešiť neštandardné situácie. Nechajte pracovať nás, Vy si akciu užívajte a bavte seba, svojich kolegov/ zákazníkov/ partnerov/ priateľov/ hostí.

cheering-297419_1280
On-line event

Online eventy, online teambuildingy, online escape room

Nech ste kdekoľvek, ráčte sa pripojiť k živému on-line zážitku. Rozdelíte sa do tímov, v ktorých budete spolupracovať na riešení zaujímavých a zábavných úloh. Komunikácia a spolupráca je základom úspechu, každý člen tímu má jedinečnú rolu, takže každý účastník je 100% zapojený do hry. Jednotlivé tímy si na koniec môžu porovnať výsledky. Na pripojenie sa k zážitku stačí pripojenie na internet a na komunikáciu tímu video konferenčný nástroj (napríklad MS teams). Hrou Vás spoľahlivo prevedie náš Game master, účasť anglicky hovoriacich hráčov nie je žiadny problém.

Pre viac informácii sa s nami neváhajte spojiť, radi Vám všetko podrobne vysvetlíme.

cheering-297419_1280
Lasertag vo virtuálnej realite

VR lasertag

Kombinácia toho najlepšieho z osvedčeného a obľúbeného lasertagu a úžasného zážitku z virtuálnej reality. Všetci účastníci sú naraz spolu v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore. Po priestore sa pohybujú úplne prirodzene, spravidla po pár minútach vnímajú virtuálny priestor ako skutočný. Hráči môžu hrať v tímoch, alebo sólo. K dispozícii je viacero miestností, hráči ich môžu striedať. K dispozícii sú herné štatistiky. Na zážitku sa môže zúčastniť naraz až 6 osôb,. Pre inštaláciu je potrebný voľný priestor aspoň 6x7 metrov. Celé fungovanie organizuje náš game master.​

cheering-297419_1280
VR herňa

Tímové hry vo virtuálnej realite

Ideálne na eventy, akcie, oslavy a teambuildingy. Všetci účastníci sú naraz spolu v jednom virtuálnom aj fyzickom priestore. Po priestore sa pohybujú úplne prirodzene, spravidla po pár minútach vnímajú virtuálny priestor ako skutočný. 1 až 4 členné tímy.. K dispozícii je viacero hier. Rýchla, zábavná akcia. Dĺžka hier sa dá meniť v závislosti na požadovanej priepustnosti, 1 herné kolo = maximálne 10 minút. Pre inštaláciu je potrebný voľný priestor aspoň 5x6 metrov. Celé fungovanie organizuje náš game master.

cheering-297419_1280

Iné aktivity, služby, doplnky

Každá akcia je iná a každá chce to svoje. Nie je našim cielom zostaviť zoznam všetkých atrakcií, možností a služieb. Vymenovali sme tie najoblúbenejšie a najčastejšie, ale samozrejme prostredníctvom našich partnerov vieme pokryť veľmi širokú škálu služieb. To že ste tu nenašli katering, ozvučenie, osvetlenie hudobnú produkciu, lukostrlbu, kúzelníka, ..., ... nemení nič na tom, že ak to budete chcieť na Vašu akciu, tak Vám to zabezpečíme.
Samozrejme sledujeme dianie aj novinky v oblasti eventov a sieť našich partnerov neustále dopĺňame a rozširujeme. Z dôverou sa na nás obráťte, ak budeme vedieť, radi pomôžeme. Nezabúdajte, že nás baví, keď sa bavíte 🙂

cheering-297419_1280

+421 907 555 333

event.novadimenzia@gmail.com